نکات بسیار مهم قبل از سفارش به تابلو سازی

ساخت وبلاگ
چکیده : ۱. قبل از صرف زمان برای در نظر گرفتن انواع مختلف گزینه‌های تابلو جهت کسب و کار خود، مواردی که مورد ... با عنوان : نکات بسیار مهم قبل از سفارش به تابلو سازی بخوانید :

۱. قبل از صرف زمان برای در نظر گرفتن انواع مختلف گزینه‌های تابلو جهت کسب و کار خود، مواردی که مورد نیاز است را چک کنید در منطقه خود، افراد متخصص و باسابقه و روزمه قوی را شناسایی و یا با صاحب فروشگاه ها یا مغازه های که تابلوهای زیبا و با کیفیتی دارند مشورت کنید، و معیارهای مربوط به سفارش تابلو را بدانید.

۲. بلند مدت فکر کنید... بهترین تابلو‌ی که توان پرداختش را دارید، سفارش دهید. تابلو ها طوری نیستند که بتوان آن‌ها را مدام تغییر داد. شما باید هزینه‌ی بالاتری برای ساخت آن پرداخت کنید. یک تابلوی چلنیوم هزینه‌ای کمتر از ۱۰ هزار تومان در هر روز برای تبلیغات دارد. هزینه تابلوی خود را تقسیم بر تعداد روزهایی که مکان کسب و کار خود را اجاره کردید یا مالکیت دارید کنید.

۳. سفارش خرید تابلو برای یکبار، ارزان‌تر است. به بیان دیگر، تابلویی را انتخاب نمایید که سال آینده، و چندین سال بعد از آن نیز قابل استفاده باشد. آیا مطمئنید رنگی را که انتخاب کردید دقیقا همانی است که می‌خواهید؟

۴. استفاده از LED های با کیفیت پایین به این معنی است که روشنایی تابلو شما هرروز کمتر خواهد شد. استفاده از SMD با کیفیت پایین به این معنی است که تابلوی شما به مرور زمان از بین خواهد رفت. استفاده از پلکسی با کیفیت پایین که دارای یک رنگ ثابت نیست به این معنی است که رنگ قرمز، آبی، سبز، زرد، بنفش یا نارنجی رویه تابلو شما زودتر از آن‌چه باید، از بین رفته و محو می‌شود.

۵. قبل از سفارش دادن، چک کنید... آیا تابلو شما توسط یک تابلو سازی معتبر تایید شده‌است؟ در بسیاری موارد، تابلو‌ها نیازمند داشتن تاییدیه از یک تابلو ساز با تجربه و با انصاف هستند.

۶. به جزئیات دقت کنید. فقط قیمت را مقایسه نکنید. ضخامت پلکسی اکریلیک مورد استفاده برای رویه کار، ضخامت لبه استفاده شده برای دور حروف و ... را نیز مقایسه کنید. گارانتی منبع تغذیه چیست؟ طول عمر LED چقدر است؟ به یاد داشته باشید، نگه داشتن یک تابلو با کیفیت بالا و ساخت خوب، هزینه بسیارکمتری دارد.

تابلو سازی تخصص ماست سابقه کار مجموعه از ابتدای شروع کار تا به الان موجود است

 رعایت انصاف در قیمت ، رابطه دوستانه با تمامی مشتریان جهت تبادل حس اعتماد دو جانبه ، استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات تابلو سازی با توجه به شناخت دقیق مدیریت

...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : پنجشنبه 25 آبان 1396 ساعت: 13:16